Opalanie natryskowe

Szybka, Zdrowa i Piękna Opalenizna bez promieni UV

foto

Opalanie SUN Cosmetics umożliwia uzyskanie głębokiej i równomiernej opalenizny podczas zaledwie jednego, krótkiego zabiegu kosmetycznego. Efekt jest natychmiastowy. Zaraz po zabiegu skóra jest atrakcyjnie opalona, kolor jednak wciąż się pogłębia przez kolejne kilka godzin, a piękna opalenizna może utrzymać się do 2 tygodni.

Aby uzyskać opaleniznę, natryskuje się na skórę w postaci delikatnej mgiełki płyn o właściwościach opalających (możesz wybierać spośród trzech różnych intensywności produktów SUN Cosmetics: SOFT, MEDIUM i DARK)

Dzięki najwyższej precyzji urządzenia opalenizna ma piękny, naturalny i równomierny wygląd. Zarówno przed jak i po zabiegu zalecane jest stosowanie kosmetyków nawilżających, tak aby uzyskana opalenizna była jeszcze trwalsza.


Opalanie Natryskowe to zabieg dla każdego! Produkt wchłania się na poziomie naskórka, dlatego z opalania mogą korzystać również kobiety w ciąży. Opalenizna uzyskana w ten sposób świetnie tuszuje wszelkie przebarwienia jak również zmiany skórne typu naczynka, trądzik, celluit czy rozstępy.

Metoda polecane przez dermatologów na całym świecie jako idealna alternatywa solarium.

 

Zabiegi w szczególności poleca się:

  • kobietom w ciąży,
  • diabetykom,
  • osobom ze schorzeniami skóry: bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, problemy uczuleniowe

Opinia Experta "Ta nowa technika bezsłonecznego opalania stała się popularna na świecie ponieważ jest idealnym rozwiązaniem w uzyskaniu pięknej i zdrowej opalenizny w zaledwie kilka minut bez żadnych negatywnych skutków dla skóry. Propozycja idealna dla Par Młodych, tancerzy, celebrytów i dla wszystkich którzy kochają opaleniznę"

Jak przygotować się do zabiegu?
Na dzień przed planowanym zabiegiem należy wykonać dokładny peeling skóry, a szczególnie kolan, łokci, nosa i okolic brwi. Bezpośrednio przed zabiegiemi nie nalezy stosować kremów, dezodorantów, perfum oraz nie wykonywać makijażu. Po zabiegu wskazane jest założyć luźną i ciemną odzież. 

 

Ceny zabiegów w CHANTALE:

twarz i dekolt 25
połowa ciała 40
całe ciało 70